Baterie podomítková REA VIVA černá + box

Baterie podomítková REA VIVA černá + box Umyvadlová baterie Viva je ideální volbou pro každou koupelnu. Byla uzpůsobena pro... více informací »
Baterie podomítková REA VIVA černá + box
Značka: Möbler
3 799 Kč
Do obchodu
Baterie podomítková REA VIVA černá + box Umyvadlová baterie Viva je ideální volbou pro každou koupelnu. Byla uzpůsobena pro...

Baterie podomítková REA VIVA černá + box

Umyvadlová baterie Viva je ideální volbou pro každou koupelnu. Byla uzpůsobena pro podomítkovou instalaci u volně stojících umyvadel nebo umyvadlových desek. Moderní tvar mosazného těla byl potažen černou vrstvou nejvyšší kvality. Baterie díky této technologii je chráněna proti zabarvení a korozi.
K podomítkové vodovodní baterii byl přidán inovativní
BOX
stavební systém, který byl vyroben z plastových a mosazných vnitřních prvků. Tento systém umožňuje rychlou a bezproblémovou instalaci baterie. Vnitřní prvky byly zajištěný krytem. Box má navíc přesnou vodováhu, což usnadní montáž.


Typ baterie: umyvadlová, vanová
Způsob montáže baterie: nástěnná
Materiál: mosaz
Povrchová úprava baterie: černý mat
Typ hlavice: keramická
Výška baterie: 9
Rozprašovací rozsah: 20
Průměr připojení: 3/8 celá
Záruka: 24 měsíců


Výrobce: Möbler Výjimečný produkt je k sehnání v pohodě tu na webu v populární sekci vodovodní baterie! Nyní můžete koupit ostatní kusy z této populární rubriky ve výhodné akci. Dodavatel Möbler vám poskytuje špičkové produkty. A tady je důkaz!

Tento kvalitní a žádaný výrobek Baterie podomítková REA VIVA černá + box od společnosti s předním postavením na trhu Möbler lze získat tady a teď právě ve výprodejové akci! Nyní pořídíte od 3 799 Kč.