Baterie podomítková SONIC BLACK + box

Baterie podomítková SONIC BLACK + boxBaterie je vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného těla byl... více informací »
Baterie podomítková SONIC BLACK + box
Značka: Möbler
4 399 Kč
Do obchodu
Baterie podomítková SONIC BLACK + boxBaterie je vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného těla byl...

Baterie podomítková SONIC BLACK + box

Baterie je vynikající volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného těla byl pokryt 4x černým povrchem nejvyšší kvality. Díky této technologii je baterie chráněna proti korozi, poškrábání a změně barvy.
Tento model je určen pro montáž na stěnu. Vestavěný systém
BOX
v plastové kazetě chrání vnitřní součásti baterie nainstalované ve zdi. Vhodné umyvadla, sifony a uzávěry naleznete v naší nabídce.


Typ baterie: umyvadlová, vanová
Způsob montáže baterie: skrytá
Materiál: mosaz
Povrchová úprava baterie: černý mat
Typ hlavice: keramická
Výška baterie: 10
Rozprašovací rozsah: 20
Průměr připojení: 1/2 celá
Záruka: 24 měsíců


Výrobce: Möbler
Tento akční a ve slevě produkt Baterie podomítková SONIC BLACK + box je k sehnání rovněž tady na našich stránkách zařazený v rubrice vodovodní baterie. Nyní najdete parádní produkty z naší sekce za super peníze! Oblíbený výrobce Möbler vás obohatí o prvotřídní sortiment To není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce ovšem více skvělých produktů značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Baterie podomítková SONIC BLACK + box od této skvělé značky Möbler můžete najít bezpečně online skutečně výhodně. Ceny již od 4 399 Kč.