Baterie umyvadlová podomítková Sonic Black Box

Baterie umyvadlová podomítková Sonic Black BoxBaterie je skvělou volbou pro každého majitele koupelny. Módní tvar mosazného... více informací »
Baterie umyvadlová podomítková Sonic Black Box
Značka: Möbler
4 399 Kč
Do obchodu
Baterie umyvadlová podomítková Sonic Black BoxBaterie je skvělou volbou pro každého majitele koupelny. Módní tvar mosazného...

Baterie umyvadlová podomítková Sonic Black Box

Baterie je skvělou volbou pro každého majitele koupelny. Módní tvar mosazného tělesa byl potažen čtyřnásobným černým povlakem nejvyšší kvality. Díky této technologii je baterie chráněna proti korozi, zašpinění a zabarvení.
Tento model je určen pro montáž na zeď. Montážní systém BOX v plastovém pouzdře chrání vnitřní komponenty baterie instalované ve zdi.


Typ baterie: umyvadlová
Způsob montáž baterie: skrytá
Materiál: mosaz
Povrchová úprava baterie: černý mat
Typ hlavice: keramická
Výška baterie: 10
Rozsah výtoku: 20
Průměr připojení: 1/2 palce
Třída průtoku: A
Skupina akustická: neklasifikovaná
Záruka: 24 měsíců

Výrobce: MöblerČasto hledaný produkt Baterie umyvadlová podomítková Sonic lze sehnat snadno tady na našich stránkách v oblíbené kategorii vodovodní baterie! Připravili jsme parádní výrobky ze zmíněné rubriky ve výhodné akci! To však není všechno, máme toho více! Prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od dodavatele Möbler. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Möbler má skvělé produkty

Tento zlevněný výrobek Baterie umyvadlová podomítková Sonic Black Box od skvělého výrobce Möbler jednoduše můžete najít na našich stránkách teď za super cenu. Akční cena od 4 399 Kč.