Baterie umyvadlová podomítková Sonic Black Box

Baterie umyvadlová podomítková Sonic Black BoxBaterie je skvělou volbou pro každého majitele koupelny. Módní tvar mosazného tělesa byl potažen... více informací »
Baterie umyvadlová podomítková Sonic Black Box
Značka: Möbler
4 399 Kč
Do obchodu
Baterie umyvadlová podomítková Sonic Black BoxBaterie je skvělou volbou pro každého majitele koupelny. Módní tvar mosazného tělesa byl potažen...

Baterie umyvadlová podomítková Sonic Black Box

Baterie je skvělou volbou pro každého majitele koupelny. Módní tvar mosazného tělesa byl potažen čtyřnásobným černým povlakem nejvyšší kvality. Díky této technologii je baterie chráněna proti korozi, zašpinění a zabarvení.
Tento model je určen pro montáž na zeď. Montážní systém BOX v plastovém pouzdře chrání vnitřní komponenty baterie instalované ve zdi.


Typ baterie: umyvadlová
Způsob montáž baterie: skrytá
Materiál: mosaz
Povrchová úprava baterie: černý mat
Typ hlavice: keramická
Výška baterie: 10
Rozsah výtoku: 20
Průměr připojení: 1/2 palce
Třída průtoku: A
Skupina akustická: neklasifikovaná
Záruka: 24 měsíců

Výrobce: Möbler
Tento velmi oblíbený produkt máte možnost nakoupit taky na webu umístěný v rubrice vodovodní baterie! Nyní si můžete koupit zcela nové kusy ve zmiňované rubrice ve výhodné akci! To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní a levný produkt Baterie umyvadlová podomítková Sonic Black Box jde pořídit právě nyní tu na stránkách umístěný v sekci vodovodní baterie. Nyní si můžete pořídit kvalitní kusy z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Tento zlevněný výrobek Baterie umyvadlová podomítková Sonic Black Box od skvělého výrobce Möbler jednoduše můžete najít na našich stránkách teď za super cenu. Akční cena od 4 399 Kč.