Botník JACKY 42 dub/bílá

barevné provedení bílá / zlatý dub v horní části 3 variabilní police, v dolní části 3 variabilní police ve střední části... více informací »
Botník JACKY 42 dub/bílá
Značka: Möbler
4 199 Kč
Do obchodu
barevné provedení bílá / zlatý dub v horní části 3 variabilní police, v dolní části 3 variabilní police ve střední části...

barevné provedení bílá / zlatý dub v horní části 3 variabilní police, v dolní části 3 variabilní police ve střední části zásuvka rozměry některých prvků jsou uvedeny v návodu k montáži
Výrobce: Möbler Oblíbený a akční produkt je k dispozici mimo jiné tu na webu v kategorii botníky. Nyní si můžete pořídit unikátní produkty ve zmiňované rubrice za akční cenu! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Podívejte se také na další vybrané produkty značky Möbler. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Möbler může nabídnout špičkové výrobky. A to je teprve začátek!

Neodolatelný produkt Botník JACKY 42 dub/bílá od našeho předního výrobce Möbler snadno pořídíte právě teď v naší nabídce pořád výhodně! Nabídka již od 4 199 Kč.