Box Tesora niklovaný

Zajistěte, aby šperky vypadaly co nejlépe ... nejen když je nosíte! Představujeme dvouvrstvou krabičku Tesora by Umbra. Tesora je... více informací »
Box Tesora niklovaný
Značka: Möbler
899 Kč
Do obchodu
Zajistěte, aby šperky vypadaly co nejlépe ... nejen když je nosíte! Představujeme dvouvrstvou krabičku Tesora by Umbra. Tesora je...

Zajistěte, aby šperky vypadaly co nejlépe … nejen když je nosíte! Představujeme dvouvrstvou krabičku Tesora by Umbra. Tesora je vyrobena z materiálů, jako je mramorovaná bílá pryskyřice a plátovaný nikl, aby vytvořila skutečně krásný výrobek, který dokáže uložit všechny vaše nejcennější předměty.

Výška (cm):11
Šířka (cm):13
Hloubka (cm):13
Výrobce:UMBRA
Materiál :pryskyřice, kov
Barva:chromovaný, bílá
Výrobce: Möbler Kvalitní a velmi žádaný produkt Box Tesora niklovaný najdete již dnes tady a teď na našem webu v populární kategorii obrazy. Získejte ještě další produkty z naší sekce za výborné peníze! Značka Möbler vám nabízí skvělé zboží. Vždyť to vidíte sami. To není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás totiž najdete další prověřené produkty od výrobce Möbler. Najdete je níže na této stránce.

Tento levný kus Box Tesora niklovaný od přední značky Möbler je dostupný právě teď v naší nabídce napořád výhodně. Akční ceny od 899 Kč.