Casarredo Komoda KORA K15 70/110/45 :

Uspořádání: pět zásuvek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově... více informací »
Casarredo Komoda KORA K15  70/110/45 :
Značka: Casarredo
4 723 Kč
Do obchodu
Uspořádání: pět zásuvek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově...

Uspořádání: pět zásuvek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska kovové úchyty

Výrobce: CasarredoVelmi žádaný produkt máte možnost nakoupit v pohodě tu na webu ve známé kategorii komody. Najděte si oblíbené produkty z naší rubriky za parádní cenu! To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty značky Casarredo. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený výrobek Casarredo Komoda KORA K15 70/110/45 : od dodavatele zboží Casarredo můžete dostat momentálně až neuvěřitelně levně. Nyní můžete mít za 4 723 Kč.