Casarredo Komoda TADEUSZ T3 100/90/44 :

Uspořádání: za dvířky jedna police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16-32 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Casarredo Komoda TADEUSZ T3  100/90/44 :
Značka: Casarredo
3 625 Kč
Do obchodu
Uspořádání: za dvířky jedna police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16-32 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uspořádání: za dvířky jedna police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16-32 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska kovové úchyty

Výrobce: Casarredo
Nový produkt Casarredo Komoda TADEUSZ T3 můžete sehnat právě teď tady na webu v populární sekci komody! Mrkněte na kvalitní výrobky z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci!

Tento výjimečný produkt Casarredo Komoda TADEUSZ T3 100/90/44 : od skvělého výrobce Casarredo jednoduše naleznete tady za nejnižší cenu! Nyní pořídíte za 3 625 Kč.