Casarredo Komoda TADEUSZ T5 120/90/44 :

Uspořádání: uprostřed čtyři zásuvky, za dvířky po jedné polici Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16-32 mm lamino - jedná se o... více informací »
Casarredo Komoda TADEUSZ T5  120/90/44 :
Značka: Casarredo
5 796 Kč
Do obchodu
Uspořádání: uprostřed čtyři zásuvky, za dvířky po jedné polici Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16-32 mm lamino - jedná se o...

Uspořádání: uprostřed čtyři zásuvky, za dvířky po jedné polici Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16-32 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska kovové úchyty

Výrobce: Casarredo Tento vynikající produkt můžete dostat jednoduše na našem webu v rubrice komody! Nyní můžete získat zlevněné zboží z naší sekce z pohodlí domova.

Vysoce kvalitní produkt Casarredo Komoda TADEUSZ T5 120/90/44 : originál od výrobce Casarredo najdete tady teď právě extra se slevou. Akční ceny od 5 796 Kč.