Casarredo skříň MACIEJ II 180/240/67

Uspořádání: po stranách police uprostřed police a šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -... více informací »
Casarredo  skříň MACIEJ II  180/240/67
Značka: Casarredo
13 205 Kč
Do obchodu
Uspořádání: po stranách police uprostřed police a šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -...

Uspořádání: po stranách police uprostřed police a šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska hliníkové pojezdy pojezd dveří Sevroll

Výrobce: Casarredo Tento oblíbený produkt seženete bez problémů tu na našem webu v kategorii šatní skříně! Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za skvělou cenu. Významný dodavatel Casarredo dlouhodobě dodává špičkové produkty.!

Tento skvělý produkt Casarredo skříň MACIEJ II 180/240/67 od skvělé značky Casarredo můžete nakoupit zrovna dneska ve výhodné akci. Akční ceny od 13 205 Kč.