Casarredo stolek TADEUSZ T24 88/69/50 :

Uspořádání: stolek disponuje otevřenou policí a jednou zásuvkou v dolní části Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16-32 mm lamino -... více informací »
Casarredo  stolek TADEUSZ T24  88/69/50 :
Značka: Casarredo
3 117 Kč
Do obchodu
Uspořádání: stolek disponuje otevřenou policí a jednou zásuvkou v dolní části Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16-32 mm lamino -...

Uspořádání: stolek disponuje otevřenou policí a jednou zásuvkou v dolní části Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16-32 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska kovové úchyty

Výrobce: Casarredo Oblíbený a kvalitní produkt Casarredo stolek TADEUSZ T24 88/69/50 je dostupný pohodlně tady u nás zařazený v rubrice tv stolky! Nyní můžete koupit další výrobky ze zmíněné sekce za rozumné peníze. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete další produkty značky Casarredo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek Casarredo stolek TADEUSZ T24 88/69/50 : od společnosti s předním postavením na trhu Casarredo jednoduše získáte právě teď za výhodnou cenu. Nyní získáte od 3 117 Kč.