Casarredo Vitrína APOLLO AP11 67/198/42

Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově... více informací »
Casarredo Vitrína APOLLO AP11  67/198/42
Značka: Casarredo
6 323 Kč
Do obchodu
Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově...

Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,5 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchyty kov

Výrobce: Casarredo
Oblíbený a kvalitní produkt Casarredo Vitrína APOLLO AP11 je k sehnání právě teď tady u nás umístěný v kategorii vitríny! Nyní si můžete vybrat parádní zboží z této populární rubriky za super peníze. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další zboží od dodavatele Casarredo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Výrobce Casarredo poskytuje prvotřídní výrobky.

Velmi žádaný kousek Casarredo Vitrína APOLLO AP11 67/198/42 od skvělého výrobce Casarredo pořídíte momentálně v naši nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Ceny od 6 323 Kč.