Casarredo Vitrína APOLLO AP12 97/140,5/42

Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově... více informací »
Casarredo Vitrína APOLLO AP12  97/140
Značka: Casarredo
5 818 Kč
Do obchodu
Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově...

Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,5 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchyty kov

Výrobce: Casarredo
Akční a ve slevě produkt Casarredo Vitrína APOLLO AP12 naleznete snadno tu na našem webu ve známé rubrice vitríny! Mrkněte na ještě další kousky ve zmiňované sekci z pohodlí domova! Tato značka Casarredo má k dispozici kvalitní zboží. Nové kousky každý den! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás více produktů od výrobce Casarredo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Casarredo Vitrína APOLLO AP12 97/140,5/42 od této skvělé značky Casarredo dostanete tady a teď právě v akci! Stojí teď u nás 5 818 Kč.