Casarredo Vitrína INDIANAPOLIS I3 96/192/45 :

Uspořádání: uvnitř jsou čtyři police možno zakoupit osvětlení v naší nabídce Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -... více informací »
Casarredo Vitrína INDIANAPOLIS I3  96/192/45 :
Značka: Casarredo
7 610 Kč
Do obchodu
Uspořádání: uvnitř jsou čtyři police možno zakoupit osvětlení v naší nabídce Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -...

Uspořádání: uvnitř jsou čtyři police možno zakoupit osvětlení v naší nabídce Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky jsou kovové

Výrobce: Casarredo
Tento kvalitní produkt lze pořídit lehce tady na webu v populární rubrice vitríny! Podívejte se na ostatní produkty z této populární kategorie v bezva akci! Nebojte, máme toho více, mrkněte na více skvělých produktů od značky Casarredo. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední dodavatel Casarredo svým zákazníkům dodává vynikající výrobky.

Velmi žádaný produkt Casarredo Vitrína INDIANAPOLIS I3 96/192/45 : od společnosti Casarredo je k dostání zrovna dneska levně! Aktuálně výhodně za 7 610 Kč.