Casarredo Vitrína INDIANAPOLIS I4 56/192/42 :

Uspořádání: uvnitř jsou čtyři police, možnost výběru levého nebo pravého provedení při montáži možno zakoupit osvětlení v naší nabídce... více informací »
Casarredo Vitrína INDIANAPOLIS I4  56/192/42 :
Značka: Casarredo
5 706 Kč
Do obchodu
Uspořádání: uvnitř jsou čtyři police, možnost výběru levého nebo pravého provedení při montáži možno zakoupit osvětlení v naší nabídce...

Uspořádání: uvnitř jsou čtyři police, možnost výběru levého nebo pravého provedení při montáži možno zakoupit osvětlení v naší nabídce Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky jsou kovové

Výrobce: Casarredo
Tento žádaný produkt máte možnost koupit bezstarostně tu na stránkách ve známé sekci vitríny! Mrkněte na ještě ostatní zboží z této rubriky za příznivou cenu!

Tento levný produkt Casarredo Vitrína INDIANAPOLIS I4 56/192/42 : od značky s dlouholetou historií Casarredo naleznete na našich stránkách teď za akční cenu! Momentálně k dispozici za 5 706 Kč.