Casarredo Vitrína KORA K3 87/192/45 :

Uspořádání: uvnitř jsou čtyři police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Casarredo Vitrína KORA K3  87/192/45 :
Značka: Casarredo
7 292 Kč
Do obchodu
Uspořádání: uvnitř jsou čtyři police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uspořádání: uvnitř jsou čtyři police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska kovové úchyty

Výrobce: Casarredo
Zcela unikátní produkt Casarredo Vitrína KORA K3 87/192/45 : můžete nakoupit bez obtíží na našem webu ve známé rubrice vitríny! Podívejte se na ještě podobné produkty ve zmiňované rubrice za super cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také další vybrané kousky od výrobce Casarredo. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Vynikající produkt Casarredo Vitrína KORA K3 87/192/45 : od značky s dlouholetou tradicí Casarredo jde pořídit online výhodně! Nyní za akční cenu 7 292 Kč.