Casarredo Vitrína KORA K4 46,5/192/45 :

Uspořádání: uvnitř jsou čtyři police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Casarredo Vitrína KORA K4  46
Značka: Casarredo
5 468 Kč
Do obchodu
Uspořádání: uvnitř jsou čtyři police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uspořádání: uvnitř jsou čtyři police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska kovové úchyty

Výrobce: Casarredo
Tento akční a ve slevě produkt je k dostání ještě tu na našem webu umístěný v sekci vitríny! Pořiďte si zlevněné produkty ve zmíněné sekci v bezva akci. Oblíbená značka Casarredo poskytuje top produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte také na další skvělé kousky od výrobce Casarredo. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Casarredo Vitrína KORA K4 46,5/192/45 : od přední společnosti Casarredo k dostání v aktuální nabídce ve výprodejové akci. Cenově vychází na 5 468 Kč.