Casarredo Vitrína TADEUSZ T14 140/110/44 :

Uspořádání: uprostřed tři zásuvky a v horní části výklopná dvířka, po stranách za dvířky po dvou policích Materiál: laminovaná... více informací »
Casarredo Vitrína TADEUSZ T14  140/110/44 :
Značka: Casarredo
7 100 Kč
Do obchodu
Uspořádání: uprostřed tři zásuvky a v horní části výklopná dvířka, po stranách za dvířky po dvou policích Materiál: laminovaná...

Uspořádání: uprostřed tři zásuvky a v horní části výklopná dvířka, po stranách za dvířky po dvou policích Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16-32 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska kovové úchyty

Výrobce: CasarredoPovedený produkt Casarredo Vitrína TADEUSZ T14 140/110/44 : máte možnost dostat právě teď tu zařazený v rubrice vitríny. Nyní můžete najít ještě jiné výrobky ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží od výrobce Casarredo. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Casarredo Vitrína TADEUSZ T14 140/110/44 : od značky Casarredo najdete právě nyní na našich stránkách za rozumné peníze. Právě nyní za skvělou cenu 7 100 Kč.