Casarredo Vitrína TADEUSZ T8 90/190/44 :

Uspořádání: uvnitř jsou tři police a dole dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16-32 mm lamino - jedná se o dřevotřísku... více informací »
Casarredo Vitrína TADEUSZ T8  90/190/44 :
Značka: Casarredo
7 610 Kč
Do obchodu
Uspořádání: uvnitř jsou tři police a dole dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16-32 mm lamino - jedná se o dřevotřísku...

Uspořádání: uvnitř jsou tři police a dole dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16-32 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska kovové úchyty

Výrobce: Casarredo
Akční kousek jde nakoupit prostě tady na našem webu v rubrice vitríny. Nyní získáte akční výrobky ve zmíněné sekci jednoduše online. Mezi zákazníky oblíbená značka Casarredo představuje skvělý sortiment.

Výjimečný produkt Casarredo Vitrína TADEUSZ T8 90/190/44 : od přední značky Casarredo najdete online extra se slevou. Produkt momentálně prodáváme za 7 610 Kč.