Casarredo Vitrína VEGAS V12 49/192/40,5 :

Uspořádání: v dolní části dvě zásuvky, za dvířky tři police možno zakoupit osvětlení v naší nabídce Materiál: laminovaná dřevotříska... více informací »
Casarredo Vitrína VEGAS V12  49/192/40
Značka: Casarredo
5 799 Kč
Do obchodu
Uspořádání: v dolní části dvě zásuvky, za dvířky tři police možno zakoupit osvětlení v naší nabídce Materiál: laminovaná dřevotříska...

Uspořádání: v dolní části dvě zásuvky, za dvířky tři police možno zakoupit osvětlení v naší nabídce Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 18-48 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky jsou kovové

Výrobce: CasarredoTento velmi oblíbený kousek Casarredo Vitrína VEGAS V12 49/192/40,5 : lze nakoupit teď tady na našich stránkách v oblíbené kategorii vitríny! Nyní si můžete pořídit ostatní produkty ve zmiňované rubrice za skvělou cenu. To ale ovšem není vše, máme toho více. Mrkněte také na další prověřené zboží od značky Casarredo. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Casarredo Vitrína VEGAS V12 49/192/40,5 : od značky se zárukou kvality Casarredo najdete na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu! Nyní za akční cenu 5 799 Kč.