Casarredo Vitrína VEGAS V8 148/109,5/40,5 :

Uspořádání: po stranách za dvířky po dvou policích, uprostřed tři zásuvky a jedny výklopná dvířka možno zakoupit osvětlení v naší nabídce... více informací »
Casarredo Vitrína VEGAS V8  148/109
Značka: Casarredo
7 636 Kč
Do obchodu
Uspořádání: po stranách za dvířky po dvou policích, uprostřed tři zásuvky a jedny výklopná dvířka možno zakoupit osvětlení v naší nabídce...

Uspořádání: po stranách za dvířky po dvou policích, uprostřed tři zásuvky a jedny výklopná dvířka možno zakoupit osvětlení v naší nabídce Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 18-48 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky jsou kovové

Výrobce: CasarredoHodně oblíbený produkt Casarredo Vitrína VEGAS V8 získáte bez obtíží na webu ve známé kategorii vitríny. Najděte si ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky na pár kliknutí.

Velmi oblíbený produkt Casarredo Vitrína VEGAS V8 148/109,5/40,5 : od společnosti s úžasnou pověstí Casarredo k dostání aktuálně na webu ve slevě! Ceny již od 7 636 Kč.