Dávkovač mýdla se senzorem Slash 330ml

Hygienický a ekonomický dávkovač je praktickým dezinfekčním řešením díky automatickému bezdotykovému dávkování.... více informací »
Dávkovač mýdla se senzorem Slash 330ml
Značka: Möbler
399 Kč
Do obchodu
Hygienický a ekonomický dávkovač je praktickým dezinfekčním řešením díky automatickému bezdotykovému dávkování....

Hygienický a ekonomický dávkovač je praktickým dezinfekčním řešením díky automatickému bezdotykovému dávkování. Automatický dávkovač mýdla nebo gelu je tím správným řešením pro přesnou aplikaci správného množství pracího prostředku. Kapacita: 330 ml nám umožní používat dávkovač po delší dobu bez nutnosti doplňování. Praktický indikátor vám umožní zkontrolovat hladinu dezinfekční kapaliny. Zásobník je napájen 4 bateriemi AAA (nejsou součástí balení). Hledáte stylový a funkční dávkovač mýdla? Představujeme produkt, který jistě splní vaše očekávání!
Rozměry balení: 25x10x15 cm
Výrobce: Möbler
Tento kvalitní a levný produkt Dávkovač mýdla se senzorem Slash 330ml máte možnost pořídit aktuálně u nás v sekci dávkovače mýdla! Podívejte se na nové produkty z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu. Věhlasný výrobce Möbler vyrábí kvalitní sortiment.

Žádaný produkt Dávkovač mýdla se senzorem Slash 330ml od top výrobce Möbler získáte momentálně na webu ve výhodné akci! Teď v akci 399 Kč.