Dávkovač mýdla (senzorový) Otto niklovaný/černý

Automatický dávkovač mýdla do kuchyně nebo koupelny Otto s objemem 255 ml. Rozlučte se se špinavými rukama a choroboplodnými... více informací »
Dávkovač mýdla (senzorový) Otto niklovaný/černý
Značka: Möbler
999 Kč
Do obchodu
Automatický dávkovač mýdla do kuchyně nebo koupelny Otto s objemem 255 ml. Rozlučte se se špinavými rukama a choroboplodnými...

Automatický dávkovač mýdla do kuchyně nebo koupelny Otto s objemem 255 ml. Rozlučte se se špinavými rukama a choroboplodnými zárodky s inovativním bezdotykovým automatickým dávkovačem mýdla, který je určen pro každodenní použití. Inovativní technologie čerpadla se senzorem automaticky dávkuje do kapaliny konstantní množství mýdla. Otto lze plnit mýdlem na nádobí, tekutým mýdlem na ruce nebo dezinfekčním prostředkem na ruce. K provozu dávkovače jsou zapotřebí 4 baterie AAA (nejsou součástí sady). Doporučeno pro kontakt s gely a dezinfekčními kapalinami.
Výrobce: Möbler Žádaný kousek Dávkovač mýdla (senzorový) Otto niklovaný/černý je dostupný teď tady u nás ve známé sekci dávkovače mýdla! Mrkněte na nové produkty ze zmíněné sekce za parádní cenu! Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete další vybrané kousky od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt Dávkovač mýdla (senzorový) Otto niklovaný/černý od oblíbené značky Möbler snadno naleznete právě teď v naší nabídce opravdu levně! Nyní za akční cenu 999 Kč.