Dávkovač Otto Caddy (se senzorem) bílý/nikl

Díky své popularitě je dávkovač mýdla Otto nyní k dispozici s držákem na houbu. Perfektní pro uspořádání prostoru na desce a... více informací »
Dávkovač Otto Caddy (se senzorem) bílý/nikl
Značka: Möbler
1 099 Kč
Do obchodu
Díky své popularitě je dávkovač mýdla Otto nyní k dispozici s držákem na houbu. Perfektní pro uspořádání prostoru na desce a...

Díky své popularitě je dávkovač mýdla Otto nyní k dispozici s držákem na houbu. Perfektní pro uspořádání prostoru na desce a odnímatelné pro snadné čištění. Bezdotykový provoz společnosti Otto minimalizuje šíření choroboplodných zárodků a lze jej použít s prostředkem na mytí nádobí, tekutým mýdlem na ruce nebo dezinfekčním prostředkem na ruce. Má dávkovač bez odkapávání, který minimalizuje ucpání a zabraňuje znečištění, má zvýšenou protiskluzovou základnu a trychtýřovitý otvor pro snadné doplňování. Jedno 250ml tekuté mýdlo nebo dezinfekční prostředek Otto má také duální LED indikátory, které indikují zapnutí a vypnutí, používání a nízkou kapacitu baterie. Vyžaduje čtyři baterie AAA (nejsou součástí balení).
* Sada neobsahuje houbu na nádobí
.
Rozměry balení: 6,63 x 4,5 x 10 cm
Výrobce: MöblerUnikátní kus můžete sehnat rovněž tady u nás v oblíbené sekci dávkovače mýdla. Nyní najdete vyjímečné produkty z této sekce ve výprodejové akci!

Tento výjimečný produkt Dávkovač Otto Caddy (se senzorem) bílý/nikl od top značky Möbler snadno můžete pořídit momentálně v naši nabídce za rozumné peníze. Aktuálně za 1 099 Kč.