Dávkovač Otto Caddy (se senzorem) niklovaný/černý

Díky své popularitě je dávkovač mýdla Otto nyní k dispozici s držákem na houbu. Perfektní pro uspořádání prostoru na desce a... více informací »
Dávkovač Otto Caddy (se senzorem) niklovaný/černý
Značka: Möbler
1 099 Kč
Do obchodu
Díky své popularitě je dávkovač mýdla Otto nyní k dispozici s držákem na houbu. Perfektní pro uspořádání prostoru na desce a...

Díky své popularitě je dávkovač mýdla Otto nyní k dispozici s držákem na houbu. Perfektní pro uspořádání prostoru na desce a odnímatelné pro snadné čištění. Bezdotykový provoz společnosti Otto minimalizuje šíření choroboplodných zárodků a lze jej použít s prostředkem na mytí nádobí, tekutým mýdlem na ruce nebo dezinfekčním prostředkem na ruce. Má dávkovač bez odkapávání, který minimalizuje ucpání a zabraňuje znečištění, má zvýšenou protiskluzovou základnu a trychtýřovitý otvor pro snadné doplňování. Jedno 250ml tekuté mýdlo nebo dezinfekční prostředek Otto má také duální LED indikátory, které indikují zapnutí a vypnutí, používání a nízkou kapacitu baterie. Vyžaduje čtyři baterie AAA (nejsou součástí balení).
* Sada neobsahuje houbu na nádobí.
Rozměry balení: 6,63 x 4,5 x 10 cm
Výrobce: Möbler Velmi oblíbený výrobek jde koupit aktuálně tady na stránkách v populární sekci dávkovače mýdla. Nyní koupíte akční výrobky ve zmíněné kategorii za výborné peníze! Máme toho více, máme v nabídce další skvělé zboží od značky Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Möbler svým zákazníkům dodává top zboží

Vysoce kvalitní výrobek Dávkovač Otto Caddy (se senzorem) niklovaný/černý od značky s tradicí a dobrou pověstí Möbler máte možnost získat právě v akci! Aktuálně za 1 099 Kč.