Dekorace nástěnná Prisma Black

Někdy stěny potřebují trochu více charakteru... Přidejte dynamickou a okouzlující dekoraci na své stěny - Prisma Cooper by Umbra.... více informací »
Dekorace nástěnná Prisma Black
Značka: Möbler
799 Kč
Do obchodu
Někdy stěny potřebují trochu více charakteru... Přidejte dynamickou a okouzlující dekoraci na své stěny - Prisma Cooper by Umbra....

Někdy stěny potřebují trochu více charakteru… Přidejte dynamickou a okouzlující dekoraci na své stěny – Prisma Cooper by Umbra. Oživte jakýkoli povrch vašeho domu nebo bytu v několika jednoduchých krocích. Namontujte tyto geometrické tvary na zeď nebo je zavěste na strop, abyste získali skvělou scenérii. Sada je vybavena potřebným příslušenstvím pro montáž. Zahrnuty jsou také klipy, které spojují každou ze šesti polovin. Rozměry dekorací po složení: 25,4 x 22, 3 x 22,2, 15,5 x 31,1 x 17,8 a 17,8 x 18, 4×15,1.

Výška (cm):23
Šířka (cm):25
Hloubka (cm):11
Výrobce:UMBRA
Materiál :kov, polypropylen
Barva:černá, bílá
Výrobce: Möbler Kvalitní a levný produkt Dekorace nástěnná Prisma Black je k dostání již dnes tady u nás v oblíbené sekci obrazy! Mrkněte na další výrobky z naší kategorie za parádní cenu. Náš sortiment je široký, mrkněte také na další skvělé kousky od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Dekorace nástěnná Prisma Black od kvalitní značky Möbler jednoduše pořídíte teď napořád výhodně. Aktuálně v akci za 799 Kč.