Dekorace nástěnná Prisma Měď

Někdy stěny potřebují trochu více charakteru... Přidejte dynamickou a okouzlující dekoraci na své stěny - Prisma Cooper by Umbra.... více informací »
Dekorace nástěnná Prisma Měď
Značka: Möbler
799 Kč
Do obchodu
Někdy stěny potřebují trochu více charakteru... Přidejte dynamickou a okouzlující dekoraci na své stěny - Prisma Cooper by Umbra....

Někdy stěny potřebují trochu více charakteru… Přidejte dynamickou a okouzlující dekoraci na své stěny – Prisma Cooper by Umbra. Oživte jakýkoli povrch vašeho domu nebo bytu v několika jednoduchých krocích. Namontujte tyto geometrické tvary na zeď nebo je zavěste na strop, abyste získali skvělou scenérii. Sada je vybavena potřebným příslušenstvím pro montáž. Zahrnuty jsou také klipy, které spojují každou ze šesti polovin. Rozměry dekorací po složení: 25,4 x 22, 3 x 22,2, 15,5 x 31,1 x 17,8 a 17,8 x 18, 4×15,1.

Výška (cm):23
Šířka (cm):25
Hloubka (cm):11
Výrobce:UMBRA
Materiál :kov, polypropylen
Barva:měď, bílá, černá
Výrobce: Möbler Výjimečný produkt Dekorace nástěnná Prisma Měď lze získat pohodlně tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii obrazy! Nyní pořídíte další produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento skvělý produkt Dekorace nástěnná Prisma Měď od společnosti s dlouholetou tradicí Möbler je k dispozici tady teď právě skutečně výhodně. Za bezkonkureční cenu 799 Kč.