Dekorace Tree Gondor stříbrná Z

Gondorský strom je neobvyklá a elegantní dekorace. Strom byl vyroben odlitím ze slitin hliníku, díky čemuž je hladký a... více informací »
Dekorace Tree Gondor stříbrná Z
Značka: Möbler
499 Kč
Do obchodu
Gondorský strom je neobvyklá a elegantní dekorace. Strom byl vyroben odlitím ze slitin hliníku, díky čemuž je hladký a...

Gondorský strom je neobvyklá a elegantní dekorace. Strom byl vyroben odlitím ze slitin hliníku, díky čemuž je hladký a rafinovaný. Strom stojí na lakovaném dřevěném stojanu ve tvaru obdélníku. Figurka je k dispozici ve třech velikostech.
Výrobce: Möbler
Tento zlevněný kousek Dekorace Tree Gondor stříbrná Z lze zakoupit taky tady na našem webu v populární sekci obrazy! Pořiďte si ostatní produkty ze zmíněné sekce snadno online! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Möbler poskytuje špičkový sortiment To však není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce další vybrané kousky od dodavatele Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě výrobek Dekorace Tree Gondor stříbrná Z od populární značky Möbler máte možnost pořídit v naší online nabídce za extra cenu! Akční ceny již od 499 Kč.