Dolmar Komoda ARCA 5 80,1/94/40

Uspořádání: 4x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Dolmar Komoda ARCA 5  80
Značka: Dolmar
2 455 Kč
Do obchodu
Uspořádání: 4x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uspořádání: 4x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barva: arktická bílá nebo arktická bílá/dub wotan Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce: Dolmar
Kvalitní a velmi žádaný produkt Dolmar Komoda ARCA 5 dostanete právě tu umístěný v rubrice komody. Připravili jsme oblíbené kusy z této populární kategorie za výhodné peníze! Mezi zákazníky oblíbená značka Dolmar nabízí top sortiment. za příznivé ceny!

Zcela unikátní kus Dolmar Komoda ARCA 5 80,1/94/40 od dodavatele s dobrým jménem Dolmar jednoduše naleznete zrovna opravdu levně. Nyní pořídíte za 2 455 Kč.