Dolmar Komoda ARCA 6 120/94/40

Uspořádání: v horní části 3x zásuvka a pod nimi 3x dvířka za nimi police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16... více informací »
Dolmar Komoda ARCA 6  120/94/40
Značka: Dolmar
3 126 Kč
Do obchodu
Uspořádání: v horní části 3x zásuvka a pod nimi 3x dvířka za nimi police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16...

Uspořádání: v horní části 3x zásuvka a pod nimi 3x dvířka za nimi police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barva: arktická bílá nebo arktická bílá/dub wotan Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce: DolmarAkční kousek Dolmar Komoda ARCA 6 120/94/40 naleznete také tu na našem webu ve známé kategorii komody! Podívejte se na akční produkty z této oblíbené kategorie za nejnižší cenu. Významná značka Dolmar vám může nabídnout špičkové produkty !

Kvalitní výrobek Dolmar Komoda ARCA 6 120/94/40 od výrobce s dlouholetou historií Dolmar najdete v naší aktuální nabídce za výprodejovou cenu! Aktuálně v akci od 3 126 Kč.