Dolmar Komoda CARINI CA6 80/94/38

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Dolmar Komoda CARINI CA6  80/94/38
Značka: Dolmar
2 315 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: světlý grafit/bílý mat/dub nash

Výrobce: DolmarZcela unikátní produkt lze pořídit aktuálně tady u nás zařazený v kategorii komody. Nyní můžete najít parádní výrobky z této známé sekce jednoduše online! Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce další skvělé produkty od výrobce Dolmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Dolmar Komoda CARINI CA6 80/94/38 originál od výrobce Dolmar máte možnost nakoupit zde teď právě za výprodejovou cenu! Ve skvělé akci za 2 315 Kč.