Dolmar Komoda GAPPA 7 Dolmar 90,1/90,6/40 :

Uspořádání za dvířky jedna police, nalevo tři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Dolmar
3 353 Kč
Do obchodu
Uspořádání za dvířky jedna police, nalevo tři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na...

Uspořádání za dvířky jedna police, nalevo tři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Dolmar
Zlevněný produkt Dolmar Komoda GAPPA 7 Dolmar 90,1/90,6/40 : je k dostání jednoduše na stránkách umístěný v kategorii komody! Nyní můžete získat zcela nové zboží z této kategorie v akci!

Tento kvalitní a žádaný výrobek Dolmar Komoda GAPPA 7 Dolmar 90,1/90,6/40 : od přední společnosti Dolmar je k dispozici momentálně na webu za extra cenu. Právě lze objednat jen za 3 353 Kč.