Dolmar Komoda LAMELO LA6 141,2/88,2/40

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Dolmar Komoda LAMELO LA6  141
Značka: Dolmar
3 771 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub wotan/černý mat

Výrobce: Dolmar
Ve slevě tento kousek Dolmar Komoda LAMELO LA6 141,2/88,2/40 máte možnost koupit právě teď tady u nás v rubrice komody. Najděte si ještě jiné kousky z naší kategorie za akční cenu.

Nejprodávanější produkt Dolmar Komoda LAMELO LA6 141,2/88,2/40 od populární značky Dolmar máte možnost dostat právě nyní za výhodnou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 3 771 Kč.