Dolmar Komoda OSLO O6 150/88,1/40

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Dolmar Komoda OSLO O6  150/88
Značka: Dolmar
4 287 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska bezúchytkový systém otevírání – „push to open“ korpus: mat dvířka: lesk barevné provedení: dub riva/bílý lesk

Výrobce: Dolmar Tento výjimečný výrobek můžete pořídit v pohodě tady a teď na našich stránkách v sekci komody! Podívejte se na jiné zboží ze zmíněné sekce za příznivou cenu. Populární dodavatel Dolmar vám poskytuje vysoce kvalitní výrobky. Přesvědčte se sami!

Super produkt Dolmar Komoda OSLO O6 150/88,1/40 od našeho známého výrobce Dolmar snadno můžete najít tady teď právě za výhodnou cenu! Nyní získáte od 4 287 Kč.