Dolmar Komoda WERSO 5 Dolmar 90/135,4/42

Uspořádání tři dvířka za kterými nejsou police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Dolmar
2 746 Kč
Do obchodu
Uspořádání tři dvířka za kterými nejsou police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi...

Uspořádání tři dvířka za kterými nejsou police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Dolmar Oblíbený a kvalitní produkt Dolmar Komoda WERSO 5 máte možnost nakoupit také tady na webu umístěný v kategorii komody! Vyberte si podobné produkty z této populární kategorie za outletovou cenu. V očích zákazníků populární výrobce Dolmar má ve stále nabídkce velmi kvalitní zboží. A to ještě není vše. U nás nabízíme více, podívejte se také na další vybrané produkty od dodavatele Dolmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Designový kus Dolmar Komoda WERSO 5 Dolmar 90/135,4/42 od výrobce s dobrým jménem Dolmar dostanete teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Za bezkonkureční cenu 2 746 Kč.