Dolmar Police ARCA 8 80,1/15/19,6

Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Dolmar Police ARCA 8  80
Značka: Dolmar
438 Kč
Do obchodu
Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou korpus: mat barva: arktická bílá nebo arktická bílá/dub wotan Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce: Dolmar Tento diskontní produkt Dolmar Police ARCA 8 máte možnost získat právě tu na webu v oblíbené kategorii regály a poličky! Nyní pořídíte parádní produkty z naší kategorie za mimořádně nízkou cenu!

Tento výjimečný výrobek Dolmar Police ARCA 8 80,1/15/19,6 od spolehlivého výrobce Dolmar je dostupný právě teď pořád výhodně! Cena již od 438 Kč.