Dolmar Police OSLO O8 85/18/19

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Dolmar Police OSLO O8  85/18/19
Značka: Dolmar
499 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou korpus: mat barevné provedení: dub riva

Výrobce: Dolmar
Kvalitní a oblíbený výrobek lze pořídit lehce tady na našem webu ve známé rubrice regály a poličky. Vyhledejte si ještě další zboží ze zmíněné kategorie za výborné peníze! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele Dolmar. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Dolmar Police OSLO O8 85/18/19 od našeho výrobce Dolmar máte možnost získat právě opravdu levně! Nyní za 499 Kč.