Dolmar Policová skříň ARCA 2 45/195,2/52

Uspořádání: uvnitř 4x police nebo šatní tyč vše v balení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -... více informací »
Dolmar Policová skříň ARCA 2  45/195
Značka: Dolmar
2 356 Kč
Do obchodu
Uspořádání: uvnitř 4x police nebo šatní tyč vše v balení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -...

Uspořádání: uvnitř 4x police nebo šatní tyč vše v balení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barva: arktická bílá nebo arktická bílá/dub wotan Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce: Dolmar
Designový produkt můžete dostat v pohodě tady na našem webu ve známé rubrice kancelářské skříně. Nyní koupíte parádní výrobky z naší rubriky za internetové ceny! To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce ovšem více skvělých kousků od značky Dolmar. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dolmar dlouhodobě poskytuje top zboží za opravdu výhodné peníze.

Exkluzivní kousek Dolmar Policová skříň ARCA 2 45/195,2/52 od oblíbené značky se zárukou kvality Dolmar dostanete momentálně na našich stránkách za výprodejovou cenu. Zrovna nyní za cenu 2 356 Kč.