Dolmar Policová skříň LORENTO L7 80/188/40

Uspořádání: za pravými horními dvířky je jedna polička Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná... více informací »
Dolmar Policová skříň LORENTO L7  80/188/40
Značka: Dolmar
3 439 Kč
Do obchodu
Uspořádání: za pravými horními dvířky je jedna polička Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná...

Uspořádání: za pravými horními dvířky je jedna polička Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barva: jasan coimbra/zelená nebo fialová, bílý briliant/dub nash Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce: Dolmar Oblíbený a kvalitní produkt je k dispozici právě nyní tady a teď na našich stránkách ve známé sekci šatní skříně. Mrkněte na ještě podobné výrobky z naší sekce za příznivou cenu.

Akční a ve slevě produkt Dolmar Policová skříň LORENTO L7 80/188/40 od výrobce se zárukou kvality Dolmar lze získat v aktuální nabídce ve slevě! Zrovna teď v akci za 3 439 Kč.