Dolmar Regál ARCA 3 45/195,2/40

Uspořádání: skříň má 3x polici nebo šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o... více informací »
Dolmar Regál ARCA 3  45/195
Značka: Dolmar
2 178 Kč
Do obchodu
Uspořádání: skříň má 3x polici nebo šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o...

Uspořádání: skříň má 3x polici nebo šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barva: arktická bílá nebo arktická bílá/dub wotan Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce: DolmarHodně oblíbený produkt jde získat aktuálně tady a teď na našich stránkách ve známé sekci regály a poličky! Vyberte si akční kousky ve zmíněné sekci v bezva akci! Přední značka Dolmar vám představuje top výrobky.!

Velmi žádaný výrobek Dolmar Regál ARCA 3 45/195,2/40 od společnosti Dolmar jednoduše seženete online téměř zdarma! Aktuálně v akci od 2 178 Kč.