Dolmar Regál ARCA 4 80,1/150,7/40

Uspořádání: otevřené police a dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o... více informací »
Dolmar Regál ARCA 4  80
Značka: Dolmar
2 565 Kč
Do obchodu
Uspořádání: otevřené police a dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o...

Uspořádání: otevřené police a dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barva: arktická bílá nebo arktická bílá/dub wotan Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce: Dolmar
Neodolatelný kus máte možnost dostat taky na webu v rubrice regály a poličky. Mrkněte na akční produkty z této rubriky za výprodejovou cenu.

Velmi prodávaný výrobek Dolmar Regál ARCA 4 80,1/150,7/40 od top výrobce Dolmar pohodlně nakoupíte právě teď v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu! Nabídky již od 2 565 Kč.