Dolmar Regál CARINI CA5 35/153/35,5

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Dolmar Regál CARINI CA5  35/153/35
Značka: Dolmar
1 328 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: světlý grafit/bílý mat/dub nash

Výrobce: DolmarVysoce kvalitní produkt Dolmar Regál CARINI CA5 35/153/35,5 můžete koupit aktuálně na našich stránkách umístěný v kategorii regály a poličky! Najděte si další kousky z této sekce za nejnižší cenu. To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další skvělé kousky od dodavatele Dolmar. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kousek Dolmar Regál CARINI CA5 35/153/35,5 od našeho předního výrobce Dolmar můžete získat tady a teď za skvělou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 328 Kč.