Dolmar Regál GAPPA 11 Dolmar 38,1/173/34 :

Uspořádání otevřené police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Dolmar
1 761 Kč
Do obchodu
Uspořádání otevřené police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově...

Uspořádání otevřené police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska

Výrobce: Dolmar Tento akční výrobek Dolmar Regál GAPPA 11 Dolmar 38,1/173/34 máte možnost koupit přímo tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii regály a poličky. Nyní si můžete pořídit nové kusy z naší kategorie v akci. To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce však také další kousky od značky Dolmar. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Dolmar Regál GAPPA 11 Dolmar 38,1/173/34 : s osvědčenou značkou Dolmar máte možnost koupit na našich stránkách opravdu výhodně! Ceny již od 1 761 Kč.