Dolmar Regál LAMELO LA10 40/175,6/36

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Dolmar Regál LAMELO LA10  40/175
Značka: Dolmar
1 436 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska korpus: mat barevné provedení: dub wotan/černý mat

Výrobce: Dolmar Povedený produkt Dolmar Regál LAMELO LA10 40/175,6/36 lze nakoupit právě nyní tady na našich stránkách ve známé kategorii regály a poličky! Pořiďte si kvalitní produkty ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci.

Neodolatelný produkt Dolmar Regál LAMELO LA10 40/175,6/36 od společnosti se zárukou kvality Dolmar snadno pořídíte u nás nyní za nejnižší cenu! Ceny již od 1 436 Kč.