Dolmar Regál LAMELO LA4 90/159,2/40

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Dolmar Regál LAMELO LA4  90/159
Značka: Dolmar
3 722 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub wotan/černý mat

Výrobce: Dolmar Velmi oblíbený produkt lze koupit ještě na našich stránkách ve známé sekci regály a poličky. Nyní pořídíte ještě další kusy z této populární kategorie ve výprodejové akci. Máme toho více, podívejte se taky na další kvalitní kousky značky Dolmar. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Dolmar pro vás vyrábí prvotřídní výrobky.

Diskontní kousek Dolmar Regál LAMELO LA4 90/159,2/40 od známého výrobce Dolmar je k získání právě nyní ve výprodejové akci. Nabídka od 3 722 Kč.