Dolmar Regál LORENTO L4 45/144/40

Uspořádání: za dvířky police, uprostřed volná polička a zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino... více informací »
Dolmar Regál LORENTO L4  45/144/40
Značka: Dolmar
1 819 Kč
Do obchodu
Uspořádání: za dvířky police, uprostřed volná polička a zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino...

Uspořádání: za dvířky police, uprostřed volná polička a zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barva: jasan coimbra/zelená nebo fialová, bílý briliant/dub nash Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce: DolmarExkluzivní výrobek Dolmar Regál LORENTO L4 máte možnost získat prostě tady u nás v oblíbené kategorii regály a poličky. Získejte podobné kousky ze zmíněné rubriky za skvělou cenu. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od značky Dolmar. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kus Dolmar Regál LORENTO L4 45/144/40 od dodavatele zboží Dolmar lze získat aktuálně v bezva akci. V současnosti za 1 819 Kč.