Dolmar Regál OSLO 10 37/174/37

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Dolmar Regál OSLO 10  37/174/37
Značka: Dolmar
1 867 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska korpus: mat barevné provedení: dub riva

Výrobce: Dolmar
Zlevněný produkt Dolmar Regál OSLO 10 37/174/37 jde koupit v pohodě na našem webu zařazený v sekci regály a poličky! Nyní si můžete koupit další zboží z této oblíbené kategorie za rozumné peníze! Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. U nás totiž najdete další kousky značky Dolmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající kousek Dolmar Regál OSLO 10 37/174/37 od značky s tradicí a dobrou pověstí Dolmar jednoduše získáte právě teď v nabídce za super cenu! Výhodně za 1 867 Kč.