Dolmar Rohová šatní skříň CARINI CA7 73/189,5/73

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Dolmar Rohová šatní skříň CARINI CA7  73/189
Značka: Dolmar
3 566 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: světlý grafit/bílý mat/dub nash

Výrobce: Dolmar Vynikající výrobek jde pořídit rovnou tu na webu v oblíbené rubrice šatní skříně! Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny! Tento výrobce Dolmar vám představuje skvělé výrobky. Podívejte se sami! To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás najdete další kvalitní produkty od značky Dolmar. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Dolmar Rohová šatní skříň CARINI CA7 73/189,5/73 od oblíbené značky se zárukou kvality Dolmar lze pořídit teď napořád výhodně! Nyní zakoupíte za 3 566 Kč.