Dolmar Šatní skříň LORENTO L2 45/188/52

Uspořádání: skříň má 3x polici nebo šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o... více informací »
Dolmar Šatní skříň LORENTO L2  45/188/52
Značka: Dolmar
2 530 Kč
Do obchodu
Uspořádání: skříň má 3x polici nebo šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o...

Uspořádání: skříň má 3x polici nebo šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barva: jasan coimbra/zelená nebo fialová, bílý briliant/dub nash Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce: Dolmar
Tento výjimečný produkt jde sehnat zrovna tady u nás v populární rubrice šatní skříně. Mrkněte na podobné produkty z této známé sekce za super peníze! U nás vám nabízíme více, mrkněte na další skvělé kousky od značky Dolmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významná značka Dolmar pro své zákazníky nabízí špičkový sortiment.! Udělejte radost sami sobě!

Super produkt Dolmar Šatní skříň LORENTO L2 45/188/52 od společnosti s předním postavením na trhu Dolmar jednoduše seženete na našich stránkách nyní za rozumné peníze! V akci za cenu 2 530 Kč.