Dolmar Šatní skříň OSLO O1 85/192/52

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Dolmar Šatní skříň OSLO O1  85/192/52
Značka: Dolmar
4 396 Kč
Do obchodu
Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska bezúchytkový systém otevírání – „push to open“ korpus: mat dvířka: lesk barevné provedení: dub riva/bílý lesk

Výrobce: DolmarAkční a ve slevě produkt Dolmar Šatní skříň OSLO O1 85/192/52 můžete nakoupit mimo jiné tady a teď na našem webu umístěný v sekci šatní skříně. Najděte si podobné produkty z naší sekce ve slevě! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další prověřené zboží značky Dolmar. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Dolmar pro vás vyrábí skvělé produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Vysoce kvalitní výrobek Dolmar Šatní skříň OSLO O1 85/192/52 od známého dodavatele Dolmar máte možnost sehnat zde opravdu levně. Aktuálně výhodně za 4 396 Kč.