Dolmar skříň GAPPA 1 Dolmar 90,1/199,6/52 :

Uspořádání po levé straně dvě police a zásuvka, po pravé police a pod ní šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Dolmar
4 278 Kč
Do obchodu
Uspořádání po levé straně dvě police a zásuvka, po pravé police a pod ní šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm...

Uspořádání po levé straně dvě police a zásuvka, po pravé police a pod ní šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce: DolmarHodně prodávaný výrobek můžete pořídit lehce tu na našich stránkách v rubrice šatní skříně! Získejte jiné produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu!

Kvalitní a oblíbený produkt Dolmar skříň GAPPA 1 Dolmar 90,1/199,6/52 : od dodavatele s dobrým jménem Dolmar snadno získáte ještě dnes skutečně výhodně. Nyní pořídíte jen za 4 278 Kč.